o co chodzi

LOGO

Non Formal and Formal Partnership in Adult Education

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że rozpoczynamy działania w projekcie „Non Formal and Formal Partnership in Adult Education”, realizowanemu dzięki wsparciu Programu Grundtvig, akcja: Projekty Partnerskie Grundtviga.

Wraz z organizacjami partnerskimi:  ARCS- Rumunia, Secondary School No.2 Malta-Łotwa, LAOGRAFIKI ARCHEOLOGIKI ETERIA ELASSONAS- Grecja, Centrum Edukacji Nieformalnej- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka Polska będzie prowadziło działania dotyczące zastosowania metod edukacji nieformalnej w formalnym kształceniu dorosłych.

nf

Projekt, trwający od września 2013 roku do lutego 2015, ma na celu poprawę jakości stanu edukacji formalnej na podstawie analizy porównawczej z edukacją nieformalną. Projekt ma na celu połączyć w pary organizacje z każdego kraju partnerskiego (jedną bazującą na zasadach formalnej edukacji i drugą, działającą na obszarze edukacji nieformalnej), każda organizacja wydeleguje nauczycieli, wykładowców, pracowników edukacyjnych lub trenerów do wspólnej pracy, w celu stworzenia dwudniowego planu szkolenia na temat wykorzystywania metod i technik edukacji nieformalnej  w procesie kształcenia edukacji formalnej.

Pierwsze spotkanie: Project Start Meeting, odbędzie się w terminie 7-10.11.2013 w Czarnocinie.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępach w projekcie.

Z gorącym, nieformalnym pozdrowieniem.

Zespół Centrum NFE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *