Final Meeting w Rumunii 26.02-01.03.2015

 FINAL MEETING W RUMUNII

w ramach projektu „Non Formal and Formal Partnership in Adult Education”

DSC_6050

W dniach 26LUTEGO-1MARCA 2015 roku, w Timisoarze, w Rumunii, odbyło się ostatnie zagraniczne spotkanie w ramach Projektu „Non Formal and Formal Partnership in Adult Education” – FINAL MEETING, realizowanego dzięki wsparciu Programu Grundtvig- Projekty Partnerskie Grundtviga.

DSC_5939W FINAL MEETING uczestniczyło łącznie 15 osób, z czego cztery reprezentujące Polskę: Irmina Łachacz i Marta Jońca- z Centrum Edukacji Nieformalnej i Outdooru oraz Justyna Krzepota i Małgorzata Paczyńska- Jędrycka z ramienia Uniwersytetu Szczecińskiego. Podczas spotkania w Rumunii omówiliśmy najważniejsze aspekty na tym etapie realizacji Projektu- skompletowaliśmy informacje do ostatecznej wersji Przewodnika Dobrych Praktyk, podsumowaliśmy wydarzenia Projektu oraz ustaliliśmy finalne kwestie strony internetowej, sprawozdań jak również końcowego sprawozdania do Agencji. Projekt został podsumowany i oficjalnie zakończyliśmy wyjazdy w jego zakresie. Dodatkowo odwiedziliśmy ważne dla lokalnej społeczności świątynie, zwiedziliśmy miasto i znaleźliśmy chwilę czasu na zaplanowanie przyszłych projektów i działań międzynarodowych.

DSC_5996

Wizyta zakończyła się w pozytywnej atmosferze, rokując bogatą wspólną projektową przyszłość- miejmy nadzieję, że kolejne projekty zostaną dofinansowane jak najszybciej.

  logo_program_llp_pl_jpeg_2

„Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *