DZIEJE SIĘ…

Właśnie rozpoczęły się warsztaty Teatru Ognia w ramach projektu STEPNICKIE OGNIE, organizowane przez Teatr w Krzywym Zwierciadle, Stowarzyszenie Edukacji Nieformalnej i Outdooru oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy. Działanie ukierunkowane jest na rozwój umiejętności artystycznych młodzieży oraz osób dorosłych z terenu Gminy Stepnica, rozwijanie postaw prospołecznych poprzez budowanie tożsamości miejsca oraz integrację osób  zainteresowanych sztuką ogniowa.
 
W trakcie warsztatów uczestnicy mają możliwość poznać różne techniki ogniowe oraz nauczyć się animacji przedmiotami kuglarskimi, tj.wachlarze, kije, pochodnie i poi. Wynikiem warsztatów będzie fire show STEPNICKIE OGNIE, które inspirowane będą lokalnymi historiami przekazanymi przez naszych dziadków.
Zadanie realizowane jest przez Teatr w Krzywym Zwierciadle (grupa nieformalna) oraz Centrum Edukacji Nieformalnej i Outdooru.
Partnerem zadania jest Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy.
 
Projekt STEPNICKIE OGNIE realizowany jest w ramach Programu SPOŁECZNIK 2018 finansowanego ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *