Dissemination Seminar w Grecji 22-26.10.2014

 DISSEMINATION SEMINAR W GRECJI

w ramach projektu „Non Formal and Formal Partnership in Adult Education”

 DSC_1956

W dniach 22-26 października 2014 roku, w małej miejscowości Elassona, w Grecji, odbyło się Seminarium w ramach Projektu „Non Formal and Formal Partnership in Adult Education” realizowanego dzięki wsparciu Programu Grundtvig.

DSC_1773W Dissemination Seminar (Seminarium Upowszechniające rezultaty Projektu) uczestniczyło łącznie ponad 20 osób z Grecji, Rumunii, Łotwy i cztery reprezentujące Polskę: Irmina Łachacz i Marta Jońca- z Centrum Edukacji Nieformalnej i Outdooru oraz Justyna Krzepota i Małgorzata Paczyńska- Jędrycka z ramienia Uniwersytetu Szczecińskiego. Podczas spotkania w Grecji omawiano temat odbytych i przeprowadzonych szkoleń, zadowolenia uczestników oraz trenerów. Każdy kraj partnerski zaprezentował wyniki swoich działań dobytych w ramach projektu, a także omówiono ich rezultaty i efekty. Zwiedziliśmy również lokalne atrakcje turystyczne, o których z wielkim zaangażowaniem opowiedzieli nam organizatorzy, a także uczestniczyliśmy w ciekawy warsztatach edukacyjnych.

DSC_1807    DSC_1771  DSC_1742

logo_program_llp_pl_jpeg_2

„Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *